МЕНЮ
Онлайн запиc
Виберіть послугу
Європейський манікюр
Висока експертність, креативний підхід і багаторічний досвід наших майстрів нігтьового сервісу втілюється в професійності та якості роботи кожен день
Послуги та ціни
Європейський манікюр
Онлайн запис
Виберіть послугу
Для підтвердження броні очікуйте дзвінок від нашого адміністратора
Європейський манікюр
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ - 170 UAH
  • КОРЕКЦІЯ ДОВЖИНИ - 50 UAH
  • ПАРАФІНОТЕРАПІЯ РУК - 100 UAH
  • МАСАЖ РУК - 50 UAH
Європейський манікюр
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ - 170 UAH
  • КОРЕКЦІЯ ДОВЖИНИ - 50 UAH
  • ПАРАФІНОТЕРАПІЯ РУК - 100 UAH
  • МАСАЖ РУК - 50 UAH
Майстри салону Kodi Beauty Studio
Майстри
Войтюк Зоя
Майстер нігтьової естетики з досвідом роботи — 16 років. Подолог — 3 роки. Здобула кваліфікацію в навчальному центрі «Пласте-Україна»
Міхно Олена
Майстер нігтьової естетики. Досвід роботи в сфері індустрії краси — 2 роки. Навчання проходила на базі академії Style Studio Kodi
Вероніка Фатехи
Майстер нігтьової естетики з досвідом роботи більше 6 років. Технолог міжнародного бренду KODI PROFESSIONAL.
Кадирова Емма
Майстер нігтьової естетики
Ольга Кореєва
Майстер нігтьової естетики
Професійна продукція №1 в Україні
Про салон

Офіційний салон міжнародного бренду Kodi professional
У грудні 2020 року бренд став переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в номінації «Гель-лаки та засоби для манікюру». Статус №1 присвоєно згідно з результатами всеукраїнського дослідження, яке щорічно проводиться міжнародною маркетинговою компанією IPSOS в Україні.

Європейський манікюр

Європейський манікюр — популярна техніка манікюру, яка є абсолютно безпечною для клієнта. Європейський манікюр підходить всім, особливо людям з чутливою шкірою і близьким приляганням судин до епідермісу.

Жіночий європейський манікюр: ефект від процедури

Жіночий європейський манікюр користується популярністю у клієнтів салону Kodi Professional Beauty Studio через сприятливий естетичний ефект, який зберігається надовго. При регулярному виконанні даної процедури:
1) кутикула стоншується, а її зростання стає менш вираженим, що зберігає презентабельний зовнішній вигляд пальчиків надовго;
2) ви уникаєте використання колючо-ріжучих інструментів, забезпечуючи собі максимальний комфорт і безпеку;
3) європейський манікюр для жінок передбачає істотну економію часу: сама процедура займає менший часовий відрізок і періоди між манікюром більш тривалі;
4) виконуючи європейський манікюр в салоні, ви можете бути впевнені в тому, що лакове і гель-лакове покриття буде триматися довше.

Як бачите, процедура має масу беззаперечних переваг, головне, довіритися досвідченому професіоналу в Kodi Professional Beauty Studio.

Європейський манікюр Софіївська Борщагівка

Салон Kodi Professional Beauty Studio, де надаються послуги європейського манікюру для чоловіків і жінок, знаходиться в житловому масиві Софіївська Борщагівка. Розташування геолокації було підібрано з урахуванням зручності транспортної розв'язки, тому дістатися до студії не складе труднощів ні жителям ЖК "Київський маєток", ні жителям навколишніх житлових комплексів "Львівський маєток" або "Петрівський квартал".

Крім якісного виконання європейського манікюру, в Kodi Professional Beauty Studio додатково надається ряд релакс-процедур для пружності, гладкості і привабливості шкіри рук: парафінотерапія, масаж, нанесення масок. Ми пропонуємо комфортний ціновий прайс-лист, який задовольнить кожного нашого клієнта.

Як проходить європейський манікюр в Kodi Professional Beauty Studio

Процедуру європейського манікюру можна поєднувати з доглядовими ритуалами за шкірою рук, які збережуть ефект після відвідування салону Kodi Professional Beauty Studio надовго.
Для демонстрації високого професіоналізму наших майстрів і якості надання послуг, рекомендуємо ознайомитися з покроковим планом дій при виконанні європейського манікюру:
Перед проведенням процедури руки майстра і клієнта дезінфікуються, обробку проходять робочі інструменти і поверхні в кабінеті.
Далі слідує зняття лаку або гель-лаку за допомогою апарату або спеціальної рідини.
На кутикулу і бічні валики наноситься пом'якшуючий ремувер, що спрощує проведення європейського манікюру. Під час ритуалів краси ми використовуємо тільки сертифіковані засоби від світового лідера нейл-індустрії Kodi Professional.
Шкіра, що наросла, делікатно видаляється спеціальним інструментом.
Далі нігтям надається потрібна форма та довжина, а нігтьові пластини піддаються шліфовці для додаткового природного блиску.
© «Kodi professional»
All rights reserved, 2009-2021.
вул. Бишівська, 1
ЖК "Київський маєток"
Час роботи: з 10.00 до 20.00