МЕНЮ
Онлайн запиc
Виберіть послугу

Перманентний макіяж

Завжди доглянутий зовнішній вигляд, незалежно від погоди, настрою і наявності вільного часу. Перманентний макіяж дозволяє з легкістю скорегувати дрібні нюанси і підкреслити переваги зовнішності
Онлайн запис
Виберіть послугу
Для підтвердження броні очікуйте дзвінок від нашого адміністратора
Послуги та ціни
Перманентний макіяж
Топ майстер
 • МІЖПОВІКОВИЙ КОНТУР - 1500 UAH
 • СТРІЛКА З ТІНЬОВОЮ РОЗТУШОВКОЮ - 2600 UAH
 • СТРІЛКА НИЖНЬОГО ПОВІКА - 1500 UAH
 • МІЖПОВІКОВА СТРІЛКА КЛАСИЧНА - 2000 UAH
 • БРОВИ (пудрова техніка) - 2500 UAH
 • БРОВИ (волоскова техніка) - 2500 UAH
 • ГУБИ (помадний ефект) - 2000 UAH
 • ГУБИ (безконтурна техніка «Juicy lips») - 2500 UAH
 • АРЕОЛА (груди) - 4000 UAH

Знижка - 10% для нових клієнтів 
при бронюванні онлайн
Топ майстер
 • МІЖПОВІКОВИЙ КОНТУР - 1500 UAH
 • СТРІЛКА З ТІНЬОВОЮ РОЗТУШОВКОЮ - 2600 UAH
 • СТРІЛКА НИЖНЬОГО ПОВІКА - 1500 UAH
 • МІЖПОВІКОВА СТРІЛКА КЛАСИЧНА - 2000 UAH
 • БРОВИ (пудрова техніка) - 2500 UAH
 • БРОВИ (волоскова техніка) - 2500 UAH
 • ГУБИ (помадний ефект) - 2000 UAH
 • ГУБИ (безконтурна техніка «Juicy lips») - 2500 UAH
 • АРЕОЛА (груди) - 4000 UAH

Знижка - 10% для нових клієнтів 
при бронюванні онлайн
Майстер салону Kodi Beauty Studio
Майстри
Інна Овчаренко
 • ТОП-майстер з досвідом більше 10 років, міжнародний інструктор, технолог, викладач в області перманентного макіяжу;
 • Учасник міжнародних та світових чемпіонатів з макіяжу і мікроблейдінгу;
 • Розробник авторських методик з перманентного макіяжу.
Інна Овчаренко
 • ТОП-майстер з досвідом більше 10 років, міжнародний інструктор, технолог, викладач в області перманентного макіяжу;
 • Учасник міжнародних та світових чемпіонатів з макіяжу і мікроблейдінгу;
 • Розробник авторських методик з перманентного макіяжу.

Перманентний макіяж

Перманентний макіяж — це завжди доглянутий зовнішній вигляд, незалежно від погоди, настрою і наявності вільного часу. 24 години 7 днів на тиждень ваше обличчя виглядає ідеально, а ви можете дозволити собі відмовитися від контурних олівців, помад і лайнерів. Перманентний макіяж дозволяє з легкістю скорегувати дрібні нюанси і підкреслити достоїнства зовнішності.

Послуги перманентного макіяжу

Багато клієнтів, незалежно від віку, замислюються над процедурою перманентного макіяжу, адже саме вона гарантує ефектний зовнішній вигляд навіть без наявності косметики. Ви стаєте більш впевненою, гармонійною і привабливою — все це робить перманентний макіяж. Салон Софіївська Борщагівка Kodi Beauty Studio надає
1) широкий спектр послуг з нанесення перманенту:
2) перманентний макіяж брів (техніка пудрового напилення);
3) перманентний макіяж повік (опрацювання межвієвого простору, стрілки, розтушовка по повіку);
4) перманентний макіяж губ (акварельна техніка).

Студія перманентного макіяжу Kodi Professional Beauty Studio здійснює максимально комфортну і безпечну процедуру нанесення перманенту з використанням інноваційних технік. Ми прагнемо створювати рівні і природні контури, щоб ваша зовнішність була більш яскравою і виразною.
Ціни на перманентний макіяж формуються з урахуванням багатьох нюансів. Як правило, вартість перманентного макіяжу залежить від:
1) складності виконання роботи;
2) ціни на матеріали;
3) тимчасових витрат;
4) необхідності корекції роботи попереднього майстра.

Філософія Kodi Professional Beauty Studio базується на загальнодоступності послуг та підтримки демократичної вартості на перманентний макіяж. Ціна також може варіюватися в залежності від кваліфікації майстра, про точну суму ви дізнаєтеся після індивідуальної консультації з фахівцем.

Прайс на перманентний макіяж

Як проходить процедура нанесення перманенту в салоні

Повний сеанс перманентного макіяжу займає від 2 до 3 годин і включає в себе кілька важливих етапів:
1) Після запису на процедуру і особистої зустрічі з майстром, ви отримуєте грамотну індивідуальну консультацію, де детально обговорюються всі побажання і рекомендації по формі і різновидах татуажу.
2) Правильна підготовка до процедури — одна з головних складових гарного результату. Вона включає підбір форми, техніки нанесення перманенту, матеріалів і препаратів. Також майстер уточнює у вас наявність протипоказів і індивідуальних реакцій організму.
3) Нам важливі повне взаєморозуміння і довіра, саме тому майстер додатково погоджує з вами кожен штрих майбутнього перетворення, складаючи детальний ескіз з урахуванням кольоротипу і форми обличчя.
4) Далі йдуть етапи знеболення і саме нанесення перманенту. По завершенню процедури ви отримуєте консультації по догляду і правильному відновленню.
5) Для закріплення бездоганного результату через деякий час після загоєння майстер проводить контрольний огляд, при необхідності корегуючи півтони і ущільнюючи колір.
6) Насолода досконалим образом і повна свобода від косметики.

Kodi Professional Beauty Studio — б'юті-простір, де народжується краса.

Переваги перманентного макіяжу в Kodi Professional Beauty Studio

Дозвольте собі невеликі зміни на краще, які змусять вас забути про декоративну косметику і відчувати себе на висоті в будь-якій ситуації.
Перманентний макіяж в салоні Kodi Professional Beauty Studio — послуга, яка змінює ваше ставлення до б'юті-рутини і ламає всі стереотипи, адже це:
швидко;
ефективно;
комфортно;
природно.
Правильно виконаний перманентний макіяж змусить вас забути про декоративну косметику і насолоджуватися м'якими природними контурами після процедури. Чому ви можете довіряти саме нам:
безпека і чистота — найважливіші категорії для наших майстрів. Ми намагаємося мінімізувати всі ризики для швидкого і безболісного загоєння перманенту, проводячи своєчасну стерилізацію та дезінфекцію всіх робочих інструментів;
наші майстри мають багаторічний досвід нанесення перманенту і постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь у міжнародних чемпіонатах і навчаючись інноваційним технікам;
Kodi Professional Beauty Studio — це сертифікований салон міжнародного бренду Kodi professional, продукція якого представлена ​​в 163 країнах світу;
ми створюємо максимально комфортну атмосферу, щоб кожен клієнт міг розслабитися і отримувати задоволення не тільки від кінцевого результату, але і від самої процедури;
ми використовуємо тільки спеціальні високоякісні пігменти для перманентного макіяжу, завдяки чому фінальний ефект виглядає симетрично і природно, а контури не вимагають частої корекції;
процедура проходить без болю, завдяки грамотній місцевій анестезії;
перманентний макіяж виглядає більш естетично і природно ніж татуаж, а ефект зберігається від року.

Скільки по часу займає процес загоєння після перманентного макіяжу?

Все залежить від зони виконання перманентного макіяжу. Наприклад, при процедурі перманентного макіяжу контуру губ термін повного загоєння складатиме приблизно один місяць. Всі деталі можна уточнити на попередній консультації з майстром.

Як підготуватися до процедури перманентного макіяжу?

Головними рекомендаціями фахівців є позитивний настрій та відсутність занепокоєння. Також перед процедурою перманентного макіяжу не можна вживати алкоголь та фармацевтичні препарати (особливо антибіотики).

Наскільки боляче робити перманентний макіяж на повіках чи губах?

Кожна людина має різний больовий поріг. Відповідно, відчуття під час виконання процедури також відрізняються. Сучасні техніки виконання перманентного макіяжу передбачають мінімізацію дискомфорту для клієнтів.

У вас можна виправити невдалий перманентний макіяж?

Так, наші спеціалісти здатні скоригувати та покращити або виправити роботу попереднього майстра. Для попередньої консультації та отримання більш детальної інформації заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті

© «Kodi professional»
All rights reserved, 2009-2021.
вул. Бишівська, 1
ЖК "Київський маєток"
Час роботи: з 10.00 до 20.00